İstanbul Eşya Depolama | Depo Kiralama

İstanbul Eşya Depolama

konteynrEkşioğlu Depolama siz değerli müşterilerine  İstanbul Eşya Depolama hizmeti ile yeni bir oda açıyor. Evinizde fazladan yer kaplayan evinize sığmayan eşyalarınız Ekşioğlu Depolama kalitesiyle depolarımızda güvenle saklayabilirsiniz. Eşyalarınızın kontrolünü istediğiniz zaman yapabilir ve istediğiniz zaman eşyalarınızı tarafınıza iletilir.

Kisa veya uzun bir süre için esyalarinizin bir depoya kaldirilma ihtiyaci dogdugunda, firmamizin depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Esya Depolarimiz, teknolojik sistemlere göre modern yapida olmakla birlikte, hirsizlik, yangin, dogal afetler gibi olasiliklara karsi esyalariniz sigortalanmaktadir. Esyalarin yangin olasiligindan korunmasina yönelik olarak depolarda çagdas teknige uygun yangin söndürme düzenine sahip tesisat,depo5
donanim ve düzenekler bulunmaktadir. Eşya Depolama ihtiyaciniz için aylik depolama kira bedeli karsiliginda Ekşioğlu Depolama’yı gönül rahatligiyla arayabilir, esyalarinizi nakliyesinden ambalajlamasi ve depolarimizda barindirilmasindan teslimine kadar kusursuz sistemle hizmet veren firmamiza güvenle teslim edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse evdeki eşyalarınızı güvenli bir ortamda saklamanız gerekmektedir. Bu tarz ihtiyaçlarınız için firmamız gelip ekspertizinden nakliyat ve paketleme işlemlerine kadar tüm süreci başından sonuna kadar titizlik ve özenle halleder. Ev eşyası depolama ihtiyaçlarınız Ekşioğlu Depolama Güvencesi altında bir telefonla halleder.

Bizimle çalışmayı tercih eden Kurumsal Müşterilerimizin listesi için Kiralık Eşya Deposu Tavsiye.

Call Now Button