Hakkımızda

Ekşioğlu Depolama , 1962 Yilinda Bostanci’da kurulan firmamiz kuruldugu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek,müsterilerine en iyi hizmeti vermek adina teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.

Genis araç filosunu sürekli büyüterek ve personel egitiminin çok önemli oldugunun bilincinde olan firmamiz bünyesinde barindirdigi personeline haftalik egitimler vermektedir.

Firmamizin faaliyet alani; Evden Eve Nakliyat, sehir içi nakliyat, sehirler arasi nakliyat, sirket tasimaciligi, ev esyasi paketleme, kurum tasimaciligi, askili tekstil tasimaciligi, kolili tekstil tasimaciligi, sehir içi yük tasimaciligi, sehirler arasi yük tasimaciligi basta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarinizi karsilamaya hazirdir.

Ihtiyaçlariniza aninda cevap vermeyi hizli hizmet ve yüksek performansli araçlariyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarinda hizmet sunmayi, gereken her türlü yardim ve destegi tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikasi uygulayarak bu münasebetle sizlere yardimci olmaktan büyük kivanç duyariz.

Ülkemizde nakliye sektörü ve tasimacilik ile ilgili bir standart bulunmamasina ragmen, firmamiz sektör içinde edinmis oldugu tecrübelerini, uluslararasi standartta hizmet verdigi müsterileri ile birlikte bir standarda oturtmus ve ülkemizde henüz ” Nakliye Hizmeti ” ile ilgili bir egitim kurumu olmamasina ragmen personeline vermis oldugu teknik bilgi ve sektörün gerektirdigi tutum ve davranislar açisindan sektöründe egitimci olmustur.

Call Now Button